fbpx

Lajmet e fundit

July 2, 2020

Nëpërmjet një letre të gjatë, Këshilli i Lartë Gjy Lexo të plotë

July 2, 2020

Italia një ndër vendet më të prekur nga pandemia e Lexo të plotë

July 2, 2020

Këshilli i Lartë Gjyqësor i ka dërguar një shkresë Lexo të plotë

July 2, 2020

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur para 1 orë në Tiran Lexo të plotë

July 2, 2020

Një aksident shumë i rëndë është regjistruar mesdi Lexo të plotë

July 2, 2020

Kryeministri i Hungarisë, Viktor Orban ka deklarua Lexo të plotë

July 2, 2020

Nga Artan Fuga Ja Vdekje ja Pushtet !!! Si është e Lexo të plotë

July 2, 2020

Vetëm pak më parë janë dëgjuar të shtëna me armë n Lexo të plotë

July 2, 2020

Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit t Lexo të plotë

July 2, 2020

115 kilometrat e autostradës së re Milot-Fier do t Lexo të plotë