fbpx

11 vjeçarin e përplasën kur po luante me biçikletë, sot gjendja e tij është e rëndë, mjekët marrin vendimin…

LAJMI-I-FUNDIT-1-1-822x462-2.jpg

11-vjeçari me iniciale E.V, banues në Roskovec, ditën e djeshme u godit nga një mjet, teksa po udhëtonte me biçikletë, ndërsa sot është nisur ur.gjent drejt spitalit të Traumës në Tiranë.

11-vjeçari ndodhet në spitalin e Traumës në Tiranë, pasi gjendja e tij shëndetësore ishte e rëndë.

Aksidenti i rëndë ndodhi dje rreth orës 11:45, në fshati Suk 1, Roskovec.

Informacion paraprak

Sot rreth orës 11:45, në  fshati Suk 1, Roskovec, mjeti tip “Iveko”, me drejtues shtetasin A.M ,ka aksidentuar shtetasin e mitur me iniciale E.V. 11 vjeç, banues në Roskovec, i cili po udhëtonte me biçikletë dhe më pas ka goditur një automjet tip “Audi”, i cili ishte i parkuar në anë të rrugës.

Shtetasi E.V, ndodhet në Spitalin Rajonal Fier, nën kujdesin e mjekëve.

Eshtë shoqëruar në Komisariatin e Policisë Fier shtetasi A.M dhe po kryhen veprimet hetimore për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303