fbpx

13 vite të martuar, Beyonce dhe Jay-Z tregojnë si e festuan përvjetorin në Las Vegas

Screenshot_43-3.jpg

Beyonce dhe Jay-Z janë një ndër çiftet me lidhjen më të gjatë të dashurisë në showbizin ndërkombëtar. Ata janë së bashku që prej vitit 2000 dhe pavarësisht problemeve që kanë pasur herë pas here, vazhdojnë të jenë së bashku.Së fundmi, ata kanë festuar 13 vjetorin e martesës së tyre. Këngëtarët kanë udhëtuar për në Las Vegas për të darkuar dhe ka që Beyonce që ka shpërndarë disa fotografi në llogarinë e saj në Instagram, duke marrë shumë komente nga fansat.Kujtojmë se Beyonce dhe Jay-Z janë shpallur nga revista “Forbes” si çifti i famshëm më i pasur në botë.

 

View this post on Instagram

A post shared by Beyoncé (@beyonce)

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303