fbpx

13-vjeçarja që mahniti Francën, sot koncert në Kosovë

Me datë 30 korrik, nga orës 20:00 në Amfiteatrin e Bibliotekës Universitare në Prishtinë mbahet mbrëmje artistike dhe koncerti i këngëtares së talentuar Erza Muqolli.

Erza Muqolli është emri premtues shqiptar që ka mahnitur Francën me zërin e saj të mrekullueshëm.

Ajo para pak javësh ka lansuar videoklipin e këngës “Je Chantera.