fbpx

2 aksidente të frikshme në Tiranë, detajet e rënda…

vlore-aksident.jpg

Dy ngjarje të rëndë kanë ndodhur ditën e sotme në kryeqytet. Mësohet se dy aksidente janë shënuar në Tiranë ku makinat kanë përplasur një biçiklist dhe një këmbësor.

Më datë 19.06.2020, rreth orës ‪12:35, në rrugën “Jordan Misja”, mjeti me drejtues shtetasin E.S., ka aksidentuar këmbësorin K.Z., i cili u dërgua në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Më datë 19.06.2020, rreth ores ‪12:50, në rrugën e “Elbasanit”, mjeti me drejtues A.M., ka aksidentuar biçiklistin G.T, i cili u dërgua në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policise ndodhen ne vendngjarje dhe vijon puna per zbardhjen e rrethanave te ngjarjes.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303