16.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor, 2024

TË FUNDIT

2 orë nga mbyllja e votimit, pas Bashës, niset edhe Rama për në Durrës

spot_img

Kur mbeten edhe 2 orë nga mbyllja e orarit zyrtar të votimit në Shqipëri, Edi Rama është zhvendosur në Durrës.Pak më herët në qytetin bregdetar arriti edhe Lulzim Basha, i cili u bëri thirrje qytetarëve që të dalin dhe të votojnë për të shprehur vullnetin e tyre për partinë apo kandidatin e preferuar.Për Edi Ramën kjo ishte lëvizja e parë nga Tirana, ndërsa rivali i tij për kryeministër ishte përpos Durrësit edhe në Elbasan.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat