24.5 C
Tirana
E mërkurë, 24 Korrik, 2024

TË FUNDIT

2 shenjat e Horoskopit që nuk u qesh buza kurrë

spot_img

Sipas të famshmit Paolo Fox ekzistojnë dy shenja në horoskopi të cilave nuk iu qesh buza kurrë.

PESHORJA:

Jeni në një grup mes miqsh dhe dikush sapo tha batutën e shekullit, të gjithë po qeshni përveç një Peshoreje të ngrysur që si gjithmonë nuk përfshihet në frymën e grupit dhe s’i qesh buza kurrë.

Shenja më perfeksioniste e horoskopit njihet gjithashtu për shpirtin e saj kritik, ftohtësinë dhe karakterin jo shumë dashamirës në marrdhëniet që krijon me miqtë dhe të afërmit.

BRICJAPI:

Bricjapi njihet si një ndër shenjat më të organizuara të zodiakut, por në të njëjtën kohë edhe një nga ato shenja që nuk e pranon lehtë shakanë dhe të bërit humor.

Serioziteti i saj arrin deri në atë pikë sa të keqinterpetojë çdo batutë dhe ta marrë si një sulm personal.

Edhe pse është një shenja shumë karizmatike, Bricjapët e humbasin këtë veçori në momentin që bien pre e provokimeve dhe lejojnë gjaknxehtësinë të flas në emër të tyre./real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat