fbpx

Prekëse! Barbana kujton vëllain 2 vite pas vdekjes

Screenshot_27-9.jpg

Dy vite më parë vdekja e këngëtarit Ergi Dini tronditi të gjithë opinionin publik. Ai ndërroi jetën pas një aksidenti me motor, ku ishte bashkë me mikun e tij, i cili po ashtu humbi jetën.

Dhimbja për familjarët, të afërmit dhe miqtë e tij nuk përshkruhet dot me fjalë. Por motra e të ndjerit, këngëtarja Barbana Dini ka vendosur të shpjegojë atë që ndjenë për mungesën e të vëllait.

Ajo postoi një foto nga vendi ku prehet Ergi, në mbishkrimin e të cilës shkruan:

“2 vite pa ty engjëlli im. 2 vite të mbushura me boshllëk! Qofsh afër me Zotin”.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *