18.5 C
Tirana
E martë, 21 Maj, 2024

TË FUNDIT

23-vjeçari vret foshjën 3 muajshe të së dashurës

spot_img

Një 23-vjeçar që vrau foshnjën tre muajshe të së dashurës sepse i ngjasonte babait të saj biologjik, është dënuar me 18 vite burg. Davey Everson pretendoi se Millie-Rose Burdett ishte mbytur në Hertfordshire ndërsa nëna e saj, Kirsty Burdett e ndihmoi të mbulonte gjurmët e tij.

Foshnja kishte pësuar dëmtime të tmerrshme duke përfshirë trauma në kokë, fraktura në brinjë, thyerje të këmbëve dhe shtyllës kurrizore. Pasi u dërgua me urgjencë në spital, mjekët zbuluan se foshnja kishte pësuar gjakderdhje në tru.

David Everson vrau foshnjën tre muajshe të së dashurës së tij, Millie-Rose Burdett sepse ajo filloi të dukej si babai i saj biologjik

Ai u dënua për vrasje dhe për mizorinë që ka treguar ndaj një personi nën moshën 16-vjeç. Ndërsa, nëna u dënua me të paktën 6 vite burg pasi kishte pretenduar se plagët në fytyrën e vogëlushes ishin shkaktuar nga rrëzimi, por në fakt i dashur i saj kishte qenë përgjegjës.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat