27.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024

TË FUNDIT

250 mijë euro për një natë? Flet Xhensila Pere

spot_img

Xhensila Pere ka marrë pjesë në Miss Albania dhe pjesë e emisionit Big Brother dhe është bërë personazh i njohur në showbizin shqiptar.

Por Xhensila Pere është bërë e njohur edhe me provokimet e herëpashershme që bën. Në një intervistë të fundit ajo ka folur në lidhje me ofertën prej 250 mijë eurosh për një natë.

“Ai nuk ka dit as me ma lyp!”, tha Xhensila në intervistën për emisionin “Adrenalinë”.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat