fbpx

3 sekretet e familjes mbretërore

Screenshot_7-11.jpg

Gjigandi mediatik “BBC” ka publikuar dokumentarin më të ri. Ai zbuloi jo pak sekrete në lidhje me familjen mbretërore në Britaninë e Madhe.

Mësuam se ishte Harry ai që i kërkoi të atit, Princit Charles që të shoqëronte në altar Meghan Markle, pas skandalit që krijoi në media babai i saj.

Së dyti, Princi William u ankua se babai i tij nuk shpenzonte shumë kohë me nipat.

Sekreti i tretë që mësuam ka lidhje me çiftin e adhurueshëm që tanimë do të bëhen edhe prindër për herë të parë. Princi Harry tregon se është i fiksuar të fikë të gjithë dritat. Por Meghan nuk e kupton këtë fiksim të tij.

“Bashkëshortja ime shprehet: ‘Përse i fik të gjitha dritat? Është errësirë.’

Dhe i përgjigjem: ‘Ne kemi nevojë për një dritë, ne nuk kemi nevojë për gjashtë.’ Krejt papritur na është bërë ves.” – u shpreh Harry.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *