20.5 C
Tirana
E mërkurë, 29 Maj, 2024

TË FUNDIT

3 tërmete lëkundin Shqipërinë, ja epiqendra dhe magnituda

spot_img

Edhe gjatë ditës së sotme mbi vendin tonë ka patur lëvizje të lehta sizmike.

Më konkretisht në Bilisht, Leskovik dhe në Kaninë të Vlorës, ka pasur lëkundje tërmeti, ku më e larta ka arritur 2.3 ballë.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat