fbpx

Media ndërkombëtare përzgjedh 10 meshkujt më të pashëm shqiptarë, mes tyre edhe ish-konkurrenti i Përputhen

images-2.jpg

Media ndërkombëtare “Conan Daily” ka publikuar një listë me 10 meshkujt më të pashëm të çdo shteti dhe nuk ka munguar as një listë me djemtë shqiptarë. Disa prej tyre janë aktorë, këngëtarë e futbollistë, por edhe personazhe nga “Përputhen”, si Mevlani i cili mban vendin e 10.

Advertisement
  1. Mevlan Shaba
  2. Alban Skenderaj
  3. Valdrin Muriqi
  4. Oni Pustina
  5. Lorik Cana
  6. Nik Xhelila
  7. Enver Gjokaj
  8. Jurgen Gjasula
  9. Patrick Rukaj
  10. Niko Pepaj

 

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303