15.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor, 2024

TË FUNDIT

4 legjenda kuqezi kujtojnë Greqinë

spot_img

Të pranishëm në aktivitetin e zhvilluar nga Federata Shqiptare e Futbollit për festat e fundivitit 2018, ishin edhe katër legjenda të futbollit dhe të ngjyrave kuqezi.

Legjendat e Kombëtares, i ka bashkuar Lorik Cana, ku poston një foto bashkë me Edvin Muratin, Klodian Duron dhe Elvin Beqirin, të katërt pjesë e suksesit historik ndaj Greqisë, 2-1 në 4 shtator 2004.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat