fbpx

4 veshjet që duhet t`i keni me patjetër në gardërobë për këtë dimër

editors-winter-shopping-picks-283486-1572611982324-main.500x0c.jpg

Moti i ftohtë ka mbërritur zyrtarisht tani që temperaturat janë ulur!

Vjeshta po i lë dalëngadalë vend dimrit dhe tashmë është koha të mendojmë për ato veshje ose aksesorë që janë më në modë këtë sezon.

Nëse doni të investoni për të pasur një gardërobë që t’ju plotësojë nevojat këtë periudhë, ne e kemi një ide!

Më poshtë do të shihni 4 veshjet që ju duhen me patjetër këtë dimër:

Jelekët e thurur

Pulovra

Çizmet e gjata

Mëngë të fryra

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303