fbpx

5 futbollistët më të mirë sipas ‘The Gardian’

ronaldo-modric-salah_171h5vzgh6sx01pp0fh7moil0u.jpg

Prestigjiozja ‘The Gardian’ ka publikuar 100 lojtarët më të mirë të futbollit për vitin 2018. Një ndër futbollistët më të lakuar këtë vit ka qenë pikërisht Luka Modric, i cili fitoi edhe ‘Topin e Artë’.

Gjithashtu, edhe Mbappe ka qenë një ndër lojtarët më të përfolur gjatë Botërorit, si pasojë  e përgatitjes së tij mjaft të mirë dhe perfomancës në fushë.

Por, ne sot do ju prezantojmë 5 lojtarët më të mirë sipas ‘The Gardian:

5. Mohamed Salah

4. Kylian Mbappe

3. Lionel Messi

2. Cristiano Ronaldo

1. Luka Modric/real-news.tv

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *