27.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024

TË FUNDIT

5 ide si të visheni natën e ndërrimit të viteve

spot_img

1.Alketa Vejsiu

Por nëse doni të qëndroni elegantë dhe nuk dini se çfarë të vishni në mbrëmje ja dhe një sugjerim tjetër nga moderatorja:

2.Lori Hoxha

3.Armina Mevlani

4.Luana Vjollca

5.Jonida Maliqi

 

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat