17.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor, 2024

TË FUNDIT

5 këngë Krishtlindjesh që duhet të dëgjoni sot

spot_img

Krishtlindja është një nga festat më të dashura për të gjithë njerëzit mbarë botën. Ata e konsiderojnë si një nga festat më të bukura, pasi dekori, dritat dhe zbukurimet e bëjnë atë akoma edhe më të dashur.

Shumë këngë janë bërë për festën e Krishtlindjes, ku ne do t`ju radhisim 5 më të pëlqyera nga gjithë bota, por edhe shqiptarët.

1.”All I Want for Christmas is You” – Mariah Carey

2. Last Christmas-Wham!

3.Train – Shake up Christmas

4.White Christmas-Michael Buble

5. Mistletoe- Justin Bieber/real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat