fbpx

8 plumba drejt tij por e kapën vetëm 5, autori futet në lokal dhe vret ish-dhëndrin/ Detajet tronditëse nga vrasja në Tiranë

Screenshot_5-3.png

Të tjera detaje të forta kanë dalë në dritë nga vrasja në një lokal në Tiranë.

Ngjarja ndodhi pranë Gjykatës së Tiranës ku autori ka vrarë ish-dhëndrin e tij që ishte ulur në lokal. Autori futet brenda dhe ka qëlluar ndaj tij 8 herë me armë, duke i marrë atij jetën ( e kapën 5 plumba). Ndërkohë që është plagosur lehtë ish-prokurori, aktualisht avokat, Adriatik Cama, i cili është transportuar në spital.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303