fbpx

9 veshjet me çmime marramendëse të Ivanka Trump

180724-ivanka-trump-se-152p_f577919b0626361a4f7735b8df69715e.fit-760w.jpg

Vajza e Presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës Donald Trump, Ivanka Trump , gjithmonë ka impresionuar pasi dallon për stilin plot klas.

Pasi Trump ka hyrë në Shtëpinë e Bardhë, ka zgjedhur për eventet zyrtare veshje vërtet origjinale e aspak të lira.

Site-I Insider prezantoi një përmbledhje të kombinimeve më të kushtueshme të “Vajzës së parë“, duke nisur nga ky komplet i stilit skocez I Oscar de la Renta, që kushton gati 4.000 dollarë.

3,239 dollarë ishte fustani rozë me mantel të ngjitur, stiluar nga Alex Perry

Nuk do ta besoni dot cmimin e këtij fustani nga Rodarte: 12.888 dollarë

Këto pantallonat  ngjyrë ushtarake kushtojnë 1.490 dollarë

2.110 dollarë ky fustani I bardhë me kopsa përpara

Ndërkohë, ky me lule, krijim I Emilia Wickstead, është më I lirë ( për Ivankën): 1.655 dollarë

Kostumi bojëqielli të ëmbël pastel duket sikur I meriton 3.395 dollari dollarët në etiketë

Ja dhe një tjetër fustan me cmim marramendës: mban firmën e Carolina Herreas dhe vlen 11.720 dollarë

I mrekullueshëm dhe fustani 3.130 dollarësh nga Burberry

/real-news.tv/

 

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303