fbpx

A do të martohen Armina dhe Shkelzen Berisha?

Screenshot_12-4.png

Ditën e djeshme çifti i shumë përfolur Armina Mevlani dhe Shkelzen Berisha kanë bërë ceremoninë e fejesës në një nga lokalet e famshme në Tirane.

Armina kishte veshur një fustan të dizenjuar nga Dolce e Gabbana i cili ishte i bardhë me trëndafila të mëdha roze.

Asgjë nuk është deklaruar zyrtarisht nga çifti përveç se Armina falënderon ato qe u kujdesen për cerminin në faqen e saj në instagram.

Mendohet se dasma e çiftit do të behet vitin e ardhshëm

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *