A do të martohen Armina dhe Shkelzen Berisha?

Ditën e djeshme çifti i shumë përfolur Armina Mevlani dhe Shkelzen Berisha kanë bërë ceremoninë e fejesës në një nga lokalet e famshme në Tirane.

Armina kishte veshur një fustan të dizenjuar nga Dolce e Gabbana i cili ishte i bardhë me trëndafila të mëdha roze.

Asgjë nuk është deklaruar zyrtarisht nga çifti përveç se Armina falënderon ato qe u kujdesen për cerminin në faqen e saj në instagram.

Mendohet se dasma e çiftit do të behet vitin e ardhshëm

Lër një koment