A e dini ku ka jetuar Meghan Markle para se të martohej? Shihni fotot e shtëpisë së saj

Aktualisht Meghan Markle jeton në Frogmore Cottage bashkë me Princin Harry dhe me bebushin Archie. Por ku jetonte dukesha para se të martohej me princin?

Ajo jetonte në një shtëpi në Los Angeles dhe nëse pyesni veten si ka qenë gjendja e saj, po ju themi se nuk ka qenë aspak keq. Dukesha jetonte në një shtëpi shumë të bukur, e cila tani ka dalë në shitje për 1.8 milionë dollar.

Shtëpia ka katër dhoma gjumi, tri tualete dhe gjithçka tjetër që i është dashur Meghan-it gjatë dy viteve që ka jetuar aty. Shtëpia është dekoruar me shumë shije dhe është e rrethuar nga gjelbërimi.

-640-0-5d494b46e540f
<
>