27.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024

TË FUNDIT

A e dini se…?

spot_img

A e dini se ekziston një kategori në Wikipedia, e cila është shumë e njohur për kuriozitete dhe e ka emrin “A e dini se”?

Kjo është një rubrikë e cila përmban kuriozitete nga e gjitha bota për shqiptarët. Është e organizuar sipas temave, për të cilat do të mësosh më shumë kuriozitete, si filozofi, fizikë, astronomi, kimi etj… Aty gjen tema nga të gjitha fushat.

Për ta gjetur, mjafton të shkruash “a e dini se” dhe të shfaqen një larmishmëri kuriozitetesh.

Epo ka ardhur momenti që ta dini. /real-news.tv/

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat