fbpx

A është afër ndarjes Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson?

A është afër ndarjes Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson?

Kanë kaluar gjashtë muaj që lajmi i skandalit të tradhtisë së lojtarin profesional të basketbollit Thompsonit vetëm disa ditë para se Khloe Kardashian të linde vajzen e tyre True Thompson më 12 prill, por tani mesa duket  ndarja e tyre është e afërt .

Pas skandalit Khloe nena 34 vjecare eshte nuk është fokusuar për të rregulluar marrëdhënien me bashkëshortin e saj dhe për këtë ka renditur prioritetet më të mëdha ne jetë që është vajza e tyre.

Mesa duket ajo po merret me gjerat që me të vërtete e bëjnë të lumtur.

Duke marrë parasysh marrëdhënien e komplikuar, Khloe nuk ka në plan që të kthehet pas në Ohio për të jetuar me Tristan.

34-vjeçarja dhe basketbollisti 27-vjeçar nuk kanë kaluar shumë kohë bashkë, që nga nisja e sezonit të NBA-së, ndërsa Khloe do të rikthehet në Kaliforninë e Jugut, sipas një personi të afërm.

Ajo është e përqendruar në rritjen e vogëlushes dhe sipas burimit Khloe është një nënë e mrekullueshme, që po e shijon shumë këtë fazë.

“ “Nuk shqetësohet për faktin që nuk është me Tristan në Cleveland. Ajo e di se çfarë do në jetën e saj tani. Duket se ajo nuk do që të jetë me Tristan”, tha i afërmi i yllit të reality show-t.

Lër një koment