fbpx

A është infektuar me COVID-19 Morena Taraku?

Këngëtarja e njohur dhe simpatike, Morena Taraku i është nënshtruar testit të COVID-19. Këtë e ka bërë te ditur vetë ajo, me anë të një postimi në rrjete sociale.

Morena ka treguar momentin kur po i bëhet tamponi. Tashmë ajo është në pritje të rezultatit.

Gjithsesi, këngëtarja nuk ka ngurruar të tregojë se kujdeset për shëndetin e saj në këtë periudhë pandemie.