A është kjo stjuardesa më e bukur në botë?

Një stjuardesë nga Malajzia është bërë e famshme në të gjithë botën pasi një admirues sekret postoi foton e saj në Facebook.

24-vjeçarja Mabel Goo ishte në orarin e punës në AirAsia në datën 12 tetor, kur George Wong i bëri një foto.

Shumë shpejt, fotoja mori 4000 pëlqime dhe 2000 shpërndarje, ndërsa vetë stjuardesa e postoi foton në Story-n e Instagramit të saj.

Komentuesit e fotos e cilësuan Mabelin si stjuardesën më të bukur në botë. Po ju, si mendoni?

Lër një koment