fbpx

A ishte i pranishëm Rama në sesionin e jashtëzakonshëm?

Screenshot_80.jpg

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama nuk mungoi në sesionin e jashtëzakonshëm që miratoi të gjitha propozimet e tij për ndryshimet në kabinetin qeveritar.

Gjatë kohës që Rama priste rezultatet e votimit, deputeti Tom Doshi u afrua tek karrigia e tij për të dialoguar me të.

Kryeministri dhe deputeti u fjalosën gjatë deri në momentin kur kryeparlamentari Gramoz Rucci u kërkoi të gjithëve të ulen në vendet e tyre për të dëgjuar rezultatet e votimit.

Me të mbaruar fjala e Ruçit, Rama nuk priti më dhe u largua, vetëm si kryeministër pasi nga sot nuk do të ketë detyrën e dytë si ministër i jashtëm.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303