fbpx

“A jam kryeministri më i mirë”? Paloka tallet keq me Ramën: Xhaja ka rrjedhur nga pleqëria…

306a61fa-0014-4220-8ba1-c881d4b4e811-e1598981499469.jpg

Ish-deputeti i PD-së, Edi Paloka ka reaguar në rrjete sociale pas deklaratave të Ramës sot para deputetëve të PS. Ai ka ironizuar fjalët e tij duke thënë se Rama ka filluar të rrjedhë nga pleqëria.

“Me këtë stil demode frymëzon vetëm Taulantin dhe shokët e Toyota Yaris”, shkruan Paloka ndër të tjera.

Postimi i Palokës:

Xhaja filloi të zbulojë armiq, ka filluar të rrjedhë nga pleqëria

Filloi xhaja te zbuloj armiq te brendshem  madje dhe te padukshem… Keto jane shenjat kur fillon e te kap plakja keq, fillon dhe gjen armiq te padukshem edhe brenda stanit qe ke zgjedhur vete.

Ka filluar te rrjedhe nga pleqeria, se nuk besoj se dikush ja ka mbush mendjen se me kete stil demode mund te frymezoje ndokend… vec taulantit dhe shokeve te tij te toyta yaris.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303