fbpx

A je me Covid? Stresi habit feston ditëlindjen mes njerëzve pasi rezultoi pozitiv me koronavirus

Reperi i njohur Stresi njoftoi ndjekësit e tij në rrjete sociale se ishte infektuar me virusin Covid-19.

Tamponi i tij kishte rezultuar pozitiv, ndaj reperi ndau i shqetësuar këtë lajm në InstaStory.

Reperi nuk i ka zbatuar aspak rregullat e distancimit,  jo vetëm që nuk është kujdesur për veten, por as për të tjerët rreth tij!

Stresi ka treguar në InstaStory se e kaluar ditën jashtë, pranë prindërve dhe miqve të tij.

Sigurisht që kjo gjë u vu re edhe nga ndjekësit e tij në instagram të cilët e pyesin me të drejtë:

A je e Covid?