fbpx

A jeni Dj më të mirë në Kosovë? Dagzi i përgjigjet Antonelës

Screenshot_14-9.jpg

Antonela ka biseduar me Dagzin gjatë ditës.Ata kanë biseduar me njëri tjetrin rreth karrierës së dy Dj.

Dj Dagz ka folur edhe për raportet e punës me reperin e njohur shqiptarë Ledri Vulën.

Antonela në bisedë e sipër e pyeti Dagzin nëse ai dhe Pm janë Dj më të mirë në Kosovë. Dagz u shpreh se ai nuk mund ta vlerësoj veten.

Dj Dagz dhe Dj Pm janë dy banorët që të dy së bashku janë në një person të vetëm.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303