fbpx

“A ka mbetur më ndonjë idiot në Shqipëri të besojë se këta duan lirinë e votës së shqiptarëve?”

ralf.jpg

Deputeti i opozitës, Ralf Gjoni me anë të një statusi në rrjetin social Facebook, ka reaguar sërish lidhur me mosarritjen e marrëveshjes në Reformën Zgjedhore, duke  i quajtuar Damian Gjiknurin, Oerd Bylykbashin dhe Petrit Vasilin si anti- shqiptarë.

STATUSI NGA RALF GJONI

A ka mbetur më ndonjë idiot në Shqipëri të besojë se këta duan lirinë e votës së shqiptarëve? 😳 Këta përfaqësojnë frymën anti-amerikane dhe anti-evropiane, e për rrjedhojë, janë anti-shqiptarë! #MjaftMeLojëra 🤮

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303