18.5 C
Tirana
E martë, 21 Maj, 2024

TË FUNDIT

A ka pasur mesazhe mes saj dhe Romeos? Erjola e thotë përgjigjen njëherë e mirë

spot_img

Ish banorja e Big Brother VIP3, Erjola Doçi e cila u skualifikua nga gara vetëm pak ditë më parë, është pyetur nga moderatori Ledjon Liço sesi qëndron e vërteta e mesazheve.

Erjola tha se nuk ka pasur kurrë mesazhe nga Romeo, ndërsa u shpreh se fituesi i këtij edicioni sipas saj është Juli.

Erjola: I bëra bllok por nuk e  ofendova dhe nuk nxora asgjë të besuar të tij te unë. Mesazhe jo nuk kishte.  Nuk ka pasur kurrë mesazhe.

Ledjoni: Se mos e thua në ndonjë emision tjetër

Erjola: Jo jo, po nuk ia the Ledjonit të palarat

Ledjoni: Ti do që të fitojë Juli?

Erjola: Julin dua që të fitojë, por hatër mbetje kam. Jam mes dy personave…

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat