fbpx

“A mund të të prek? Romeo Veshaj s’përmbahet para kamerave (VIDEO)

Ndër çiftet më të përfolura në mediet rozë, Romeo Veshaj dhe Jonida Maliqi ishin prezent në hapjen e një dyqani në Vlorë.

Me shumë batuta dhe humor ata dëshmojnë që lidhja e tyre është më e fortë se asnjëherë! Romeo që po xhironte me telefonin e tij kishte në fokus Jonidën dhe thoshte nga fjalët më të bukura dhe më të ëmbla.

Por që ju mendoni se ja drejtonte asaj, jeni gabim ose të paktën ashtu deshi dyshja që ju të mendoni.

me Jonidën në fokus të kamerës, Veshaj thotë “ Wow çfarë gjeta o Zot i madh. Po me ty fle çdo natë, dua të të prek! A mund të të prek?” – dhe Jonida që mbetet e habitur duke thënë “Seriozisht e ke ti? Si fle me mua çdo natë dhe do të më prekësh?” – Por që Veshaj e kishte fjalën për jastëkun mbrapa Jonidës!

Kjo ishte një mënyrë shumë lozonjare që dyshja të tregonin natyrën e lidhjes së tyre. E që të dy duke pasur shumë sens humori, duket se janë përshtatur shumë si çift.