24.5 C
Tirana
E mërkurë, 24 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Abuzuan me 4 minorene në Itali, në pranga 3 shqiptarë

spot_img

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali, ku katër vajza minorene janë abuzuar seksualisht nga 3 shqiptarë dhe dy maroken. Mësohet se ngjarja ka ndodhur vitin e kaluar, por arrestimi i 5 autorëve është realizuar ditën e sotme nga policia italiane.

Sipas informacioneve, djemtë kishin ftuar vajzat në apartamentin e njërit, ku i mbajtën të lidhura për tre orë ku edhe abuzuan me to. Gjithashtu, ata i kishin kërcënuar vajzat se do t`i hidhnin nga dritarja nëse kundërshtonin.

Mësohet se djemtë kanë qenë nën efektin e lëndëve narkotike, ku mbi ta rëndojnë akuzat ‘dhunë seksuale në grup’, ‘ lëndim dhe rrëmbim personi’ si dhe për ‘mbajtje dhe shitje e lëndëve narkotike’.  Autoritetet italiane kishin vënë në shënjestër një prej të miturave, e cila  ishte dhunuar dhe abuzuar seksualisht./real-news.tv

 

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat