Adelina Tahiri i nxjerr të gjitha

Ajo është një nga këngëtaret që përflitet shumë për jetën e saj private si dhe për paraqitjet publike mjaft të ‘guximshme’ duke u ekspozuar pa hezituar në secilin rast, shkruan Indeksonline.

Ka pak kohë që ajo është bërë nënë, por kjo nuk ka ndikuar në linjat e Adelinës e cila me krenari po e ekspozon trupin.

 

View this post on Instagram

 

🐆🐆🐆

A post shared by AdelinaTahiriMarkov (@adelina_tahiri1) on


Së fundmi ajo është paraqitur nga Mykonos ku po kalon çaste relaksi duke vënë në pah format më të mira.

Kujtojmë se ajo është e martuar me avokatin Maqedon, Serjoza Markov lidhje për të cilën është gjykuar nga shumë fansa.