Adelina Tahiri poston foto pa grim në plazh, ja si duket

Këngëtarja e njohur, Adelina Tahir gjithnjë komentohet për pamjen e saj të kuruar si dhe për jetën luksoze që ajo bën.

Së fundmi, bukuroshja ka postuar një foto ku shfaqet pa pikë grimi në plazh.

Duhet thënë se edhe e pa lyer, Adelina duket mjaft mirë.

Ajo ndodhet me pushime dhe herë pas here poston foto në rrjete sociale.