fbpx

Adelina Tahiri premton lajme të mira, fansat mendojnë se…

F320B0DF-2E2E-4792-A978-72D86947FDF9.jpeg

Aktualisht, Adelina Tahiri po qëndron në Stamboll nga ku dhe ka ndarë disa fotografi në rrjete sociale. Por në postimin e fundit, ndjekësit e saj kanë nisur ta urojnë për një shtatzëni. Shkak për këtë u bë mbishkrimi me të cilin kishte shoqëruar fotot. “Me lajme të mira”, ka shkruar Adelina.

Megjithatë, këngëtarja mund të paralajmërojë rikthimin në muzikë. “Po mendoj që je shtatzënë, ky është lajm i mirë”, “Po vjen bebi apo kënga”, “Me një bebush”, janë disa nga komentet. Kujtojmë që Adelina ka një djalë me biznesmenin nga Maqedonia e Veriut, Serjoza Markov.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303