fbpx

Adelina Tahiri, tregon pse nuk bëri dasmë! Nuk e shoh dot me lot në sy…

640-0-5fe7c51e4bfdb.jpg

Këngëtarja Adelina Tahiri e martuar me Serjozha Markov, maqedonasin i cili është avokat shumë i njohur tashmë jeton larg Shqipërisë. Ata të dy janë bërë prindër të një djali dhe janë celebruar kohë më parë.Adelina nuk ka bërë një dasmë tradicionale dhe për herë të parë në emisionin “prive” ka shpjeguar arsyen.Ajo ka thënë se është shumë e lidhur me mamanë e saj aq sa flasin mbi 7 herë në ditë dhe nuk ka as edhe një ditë të vetme që këto telefonata të mungojnë.Ajo nuk ka dëshiruar të bëjë një dasmë sepse për mamanë e saj marrja nga shtëpi do të ishte sikur të përjetonte dhe njëherë largimin e saj i cili ka qënë shumë i dhimbshëm për shkak të marredhënies së ngushtë që kanë.Ajo ka shtuar: “Unë e di që mami hyn në dhomën time, e sheh bosh dhe qan. Prekem shumë pasi unë dhe ajo jemi ekstremisht të lidhura.Ajo është heroina ime.”

 

 

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303