fbpx

Adrola bën deklaratën e fortë dhe zbulon nëse e ka uruar ish-burrin për lidhjen e re me Fifin

adrola-780x405.png

E ftuar mbrëmjen e djeshme në një studio televizive, Adrola ka uruar ish-parnerin e saj Adis Patushin për lidhjen e tij me këngëtaren Fifi.

Donaldi: A e ke uruar Adisin për lidhjen e re me Fifin?

Adrola: Doni ta uroj këtu? Jetë të gjatë dhe të lumtur çiftit

Donaldi: Është për të mirë kjo apo jo?

Adrola: Po, sigurisht? S’kam asgjë kundra lidhjeve unë, jam shumë pro lidhjeve të dashurisë.

Adrola dhe Adisi janë prindër të një djali dhe janë ndarë para disa vitesh. Adisi e ka nisur romancën me Fifin pas daljes së saj nga “Big Brother Vip”.

Nga ana tjetër vetë modelja përflitet për një lidhje me këngëtarin nga Kosova, Capital T, të cilën ende nuk e ka pranuar publikisht.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303