fbpx

Afrohet pranë makinës, shtyp pultin, shpërthen automjeti në Kamzë, plagoset shoferi

LAJMI-I-FUNDIT-1-1-822x462-4-1-2-1-1-6tqmcaz6vyxfb2m18bgy1pba624fosnkts0ucs9way0-1-6y2hanzarlbbfnn5x7qct2o318ilgzpmadh9v8zzujs.jpg

Një automjet ka shpërthyer mëngjesin e sotëm në Kamzë. Në momentin që drejtuesi i mjetit është afruar dhe ka shkelur pultin për të hapur makinën, ajo ka shpërthyer. Policia njofton se dyshohet se automjetit i ishte vendosur lëndë plasëse. Ndërsa shoferi ka marrë disa plagë të lehta të këmbë.

 “Rreth orës 10:00, në Kamzë, në rrethana ende të paqarta, në momentin që drejtuesi i automjetit është afruar dhe ka shkelur pultin  ka shpërthyer, dyshohet si pasojë e lëndës plasëse mjeti  i parkuar me drejtues shtetasin Gj.M., i cili  është lënduar lehtë në këmbë pa problem për jetën”, njoftoi policia.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303