fbpx

Agron Llakaj dhe Ylli Baka ‘bashkojnë forcat’, sjellin surprizën e madhe: Minieria e floririt është gati!

baka.png

Këngëtari Ylli Baka dhe aktori i njohur Agron Llakaj kanë bashkuar forcat për të sjellë në treg një këngë për vendlindjen e tyre, Memaliaj.

Ka qenë Llakaj që ka publikuar një fragment duke regjistruar këngën teksa shkruan:

“Me Ylli Baka…,edhe pak dite dhe ‘ Miniera e floririt ‘ eshte gati…,kenge per vendlindjen tone Memaliaj. ❤️.Ju uroj nje muaj te mbare per te gjithe ! Shendeti mbi gjithcka !🙏”

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303