fbpx

Ajola Xoxa, elegante e me look të ri në ‘Kënga Magjike’

Screenshot_4-16.jpg

“Kënga Magjike” u mbajt të shtunen në Pallatin e Koncerteve dhe veç artistëve të muzikës bashkoi edhe figura të rëndësishme të vendit.

Kryebashkiaku Erion Veliaj dhe bashkëshortja e tij Ajola Xoxa ishin nga të pranishmit në sallë për eventin e madh.

Nuk e patëm mundësinë ta shihnim Ajolën, por ajo postoi një foto në Instagram dhe duhet të themi se pamja e saj na mahniti. E veshur e gjitha me të zeza, Ajola duket tepër elegante dhe plot sharm krah Erionit

Advertisement

Por jo vetëm kaq, mesa duket Ajola gjithashtu ka vendosur të theksojë edhe ngjyrën e kuqe të flokëve duke ndryshuar edhe look.

“Mami dhe babi mbrëmë tek “Kënga Magjike” – shkruan Xoxa në foton e publikuar.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *