fbpx

Aksident i fortë, ç’ndodhi sot te “Rruga e Elbasanit” në kryeqytet?

cvdfd-770x450.jpg

Një aksident ndodhi sot te ”Rruga e Elbasanit” në kryeqytet, ku  një automjet dhe një motor u përplasën me njëri tjetrin.

Policia menjëherë mbërriti në vendin e ngjarjes për të zbardhur shkaqet e këtij aksidenti i cili nuk pati të paktën pasoja fatale në njerëz.

Bëhet me dije se drejtuesi i motorit ndodhet në spital.

NJOFTIMI NGA POLICIA

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 14.09.2020, rreth orës 14:30, në rrugën “E Elbasanit” janë përfshirë në përplasje motorri me drejtues shtetasin K.B., me mjetin me drejtues F.B. Si pasojë e përplasjes është dëmtuar drejtuesi i motorrit, i cili u dërgua në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303