fbpx

Aksident i frikshëm në Korçë, makina kthehet përmbys

policia-naten-670x450.png

Një tjetër aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme. Këtë herë aksidenti ka ndodhur në rrugën Pogradec-Korçë afërsi të fshatit Zërvaskë.

Një makinë ka dalë nga rruga dhe është përmbysur në një kanal.

Drejtuesi mësohet se ka marrë plagë të lehta dhe është dërguar për mjekim në spital.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303