fbpx

Aksident i frikshëm në Vlorë, gruaja futet në sallën e operacionit me urgjencë, detajet e rënda

LAJMI-I-FUNDIT-1-1-822x462-4-1-1.jpg

Një grua është përplasur nga një makinë, teksa ishte duke lëvizur me biçikletë dhe për pasojë është lënduar shumë.

Bëhet me dije se aksidenti i frikshëm ka ndodhur pranë rrethrrotullimit të Skelës në qytetin e Vlorës.

E plagosura është dërguar me urgjencë në spitalin e Vlorës në gjendje kritike për jetën. Burime për FaxNews bëjnë me dije se gruaja është futur në sallën e operimit, ku po i ushtrohet një ndërhyrje e rëndë kirurgjikale.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303