fbpx

Aksident i rëndë, gruaja bllokohet brenda makinës

Një aksident shumë i rëndë është regjistruar mesditën e sotme n në aksin Elbasan-Peqin.

Sicc shihet edhe nga foto një grua ka humbur drejtimin e automjetit dhe është përplasur me bordurat.

Ajo ka qenë e bllokuar brenda makinës deri në ardhjen e policisë dhe ambulancës.

Fatmirësisht u transportua në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.