fbpx

Aksident i rëndë, makina humb kontrollin dhe përplaset me trafikndarësen, brenda ndodhej fëmija….

lanc.jpg

Një aksident i rëndë është shënuar pak më parë në autostradën Levan-Vlorë , pranë fshatit Bishan, ku një makinë ka kontrollin dhe është përplasur me trafik-ndarësen.

Për pasojë, mësohet se ka mbetur i lënduar një fëmijë.

Fëmijës i është dhënë ndihma e parë dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

 

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303