Aksident i rëndë, makina kthehet përmbys, detajet e para…

Një aksident ka ndodhur pak më parë në aksin Kukës-Bicaj, në afërsi të lagjes Gostil Kukës.

Automjeti tip Mercedez-Benz ka dalë nga rruga dhe është përmysur. Drejtuesi i mjetit e iniciale L.C është dërguar në spitalin e Kukësit për të marrë ndihmën mjeksore.

Sipas burimeve nga spitali mësohet se drejtuesi i mjetit është jashtë rrezikut për jetën.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për shkaqet e aksidentit.