fbpx

Aksident i rëndë, makina përplas 70-vjeçaren dhe largohet, detajet e para…

aksident-4.jpg

Një tjetër aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Korçë, ku e plagosur rëndë ka mbetur një 70-vjeçare. Mësohet se një makinë ka përplasur të moshuarën në rrugë dhe më pas është larguar menjëherë nga vendngjarja.

Kanë qenë kalimtarët në rrugë, të cilët kanë njoftuar policinë dhe ambulancën, që më pas kanë bërë të mundur transportimin e të plagosurës në spitalin e Korçës.

 

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303