13.5 C
Tirana
E martë, 28 Maj, 2024

TË FUNDIT

Aksident i rëndë, makina përplas motorin

spot_img

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Korcë teksa një automjet ka përplasur një motor në dalje të qytetit. Një person ka mbetur i plagosur rëndë nga përplasja e fortë.

Në motor gjendeshin një burrë dhe një grua. Aksidenti ka ndodhur në segmentin Korçë – Ersekë.

Të plagosurit janë transportuar ne spital.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat